Ürünler

Bın Pıckıng

Gelecek nesil otomasyon

Robotik entegratörler için hepsi bir arada toplama çözümü

Bin Picking Studio, tek bir amaç için oluşturulmuş, dünyadaki herkese "Bin" seçimini mümkün kılan, kurum içinde geliştirilmiş son teknoloji bir yazılımdır. Otomasyonla üretimini geleceğe taşımayı düşünen herkes için kolay ve anlaşılır.

Yazılımımız oldukça esnek ve kolaydır. Bununla birlikte, otomatik bir çöp kutusu toplama sistemi kurmak için yalnızca bilgisayar destekli bir tasarıma sahip robotik bir programcıya ihtiyacınız olacaktır. Ancak eğer ihtiyaç duyarsanız, uzmanlarımız fizibilite analizi sırasında size ücretsiz olarak yardım etmenin yanı sıra Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya'daki kurulum sırasında size destek sağlamak için buradalar.

Toplama projeleriniz için komple çözüm

Bin Picking Studio, PhoXi tarayıcı serimizin ve toplama kurulumu için akıllı yazılımın temsil ettiği güçlü 3D görüş donanımının bir kombinasyonudur. Bizimle 4 farklı sağlayıcıdan ne arayacağınızı tek bir pakette alırsınız - Projeleriniz için hepsi bir arada toplama çözümü.

 

AVANTAJLAR

Uzmanından ücretsiz teknolojik destek

Mutluluğunuz bizim hedefimizdir. Sorularınızı yanıtlamaya ve dağıtımda size yardımcı olmaya hazırız. Bir bonus olarak, ele almak istediğiniz parçaların ücretsiz bir fizibilite etüdü alacaksınız. Mühendislerimiz, başarılı sistem kurulumları ve alandaki ilgili deneyimlerle pistin bir kanıtıdır.

Desteklenen robot modellerinin geniş veritabanı

Bin Picking Studio şu anda geniş bir robot modelleri veritabanını destekliyor. Ve olmayanlarla, kendiniz, projeleriniz ve rahatınız için desteklenen markalardan herhangi bir robot modeli eklemeyi taahhüt ediyoruz.

Tasarım, görselleştirme ve yapılandırma

Görsel kurulum sihirbazında çalışmanızı izleyin. Hemen yapılandırma içindeki her adım hakkında geri bildirim alın ve tasarım aşamanızı azaltın.

Birden çok nesne seçin
Bir kutu toplama senaryosunda en fazla 4 farklı nesne seçebilir ve en fazla 4 tarayıcı kullanabilirsiniz.

Bir daha asla sıfırdan başlamayın
Bin Picking Studio önceki çözümleri yeniden kullanmanızı sağlar.

Tutma noktalarını anında bulma
Studio, doğrudan bir nesnenin modelinde sanal ortamda kavrama noktalarının seçimi için özel olarak tasarlanmış bir motor sunar. Bu araçla, kavramak için doğru noktayı bulmak asla sorun olmayacaktır.

Her robot gözleri hak ediyor
Binlerce toplama problemini yazılım geliştirmeye ihtiyaç duymadan çözmelerini sağlar. Studio'yu robotik deneyimlerimize dayanarak oluşturduk ve her kullanıcının en yüksek rahatlığı için kusursuz tarama donanımını hassas, doğru ve akıllı yazılımla birleştirdik.